1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
 
Tüm siparişleriniz siparişinizin türüne göre buket veya paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır.
 
2.Sevkiyat
 
Farklı bir tarihte teslim talebi dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri içinde gelirse siparişin geldiği çalışma gününde teslim edilir. Ürünlerin teslim edilebilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.
 
3.Teslimat ve Ücretlendirme
 
Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.
 
İADE ŞARTLARI
 
İşletmemiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz üretim kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
 
İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
 
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN 
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI (Tüm nüshaları ile birlikte)
 
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
 
a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ürünün, 2 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI
 
a- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
b- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.
 
SİPARİŞ İPTALİ
 
Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün teslimata verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün teslimata verilmemiş ise ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün teslimata verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.